לוח שידורים
06:00
שש בבוקר
עם דליק ווליניץ
07:00
איזה בוקר
עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי
09:00
שרון גל
עם שרון גל
10:00
החמ״ל
עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן
11:00
13:00
חזקים ביחד
עם ענבר דותן
14:00
קטן ב-2
עם יניב קטן
15:00
מגה מיקס
עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה
18:00
תכנית הספורט של ישראל
עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'
20:00
המוזיקה של רדיו חיפה
עם גיא בזק
06:00
שש בבוקר
עם דליק ווליניץ
07:00
איזה בוקר
עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי
09:00
שרון גל
עם שרון גל
10:00
החמ״ל
עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן
11:00
13:00
חזקים ביחד
עם ענבר דותן
14:00
קטן ב-2
עם יניב קטן
15:00
מגה מיקס
עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה
18:00
תכנית הספורט של ישראל
עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'
20:00
המוסיקה של רדיו חיפה
עם גיא בזק
06:00
שש בבוקר
עם דליק ווליניץ
07:00
איזה בוקר
עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי
09:00
שרון גל
עם שרון גל
10:00
החמ״ל
עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן
11:00
13:00
חזקים ביחד
עם ענבר דותן
14:00
קטן ב-2
עם יניב קטן
15:00
מגה מיקס
עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה
18:00
תכנית הספורט של ישראל
עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'
20:00
המוסיקה של רדיו חיפה
עם גיא בזק
06:00
שש בבוקר
עם דליק ווליניץ
07:00
איזה בוקר
עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי
09:00
שרון גל
עם שרון גל
10:00
החמ״ל
עם אייל ברקוביץ' ואלעד בן יצחק ואלון גונן
11:00
13:00
חזקים ביחד
עם ענבר דותן
14:00
קטן ב-2
עם יניב קטן
15:00
מגה מיקס
עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה
18:00
תכנית הספורט של ישראל
עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'
20:00
המוסיקה של רדיו חיפה
עם גיא בזק
06:00
שש בבוקר
עם דליק ווליניץ
07:00
איזה בוקר
עם נמרוד שיין ויוסי פרץ ארי וארז יעקבי
09:00
13:00
חזקים ביחד
עם ענבר דותן
14:00
קטן ב-2
עם יניב קטן
15:00
מגה מיקס
עם דולב נישליס ומושיקו פלוטקה
18:00
תכנית הספורט של ישראל
עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'
20:00
המוסיקה של רדיו חיפה
עם גיא בזק
06:00
הכל זהב
עם תומר סגיס
07:00
08:00
נדלניסט
עם אושרי שלוש
09:00
10:00
זירה חופשית
עם ענבר דותן
12:00
14:00
מוסיקה
עם גיא בזק
06:00
מוסיקה
עם גיא בזק
07:00
אפי לשבת
עם אפי נצר
08:00
להיטים לנצח
עם גיא בזק
18:00
מוסיקה
עם גיא בזק